Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Philippi
Kod producenta: 264004
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciagu 2 do 4 dni
Philippi
Cena:
99,00 PLN

Philippi MALO to propozycja dla tych, którzy chcą się odstresować. Na czarnej, magnetycznej podstawie umieszczono 200 stalowych kulek, które układają się w różne kształty. Można je układać dowolnie, tworząc swoje własne projekty. Kulki MALO z pewnością pozwolą oderwać się od rzeczywistości, skupiając uwagę na ich układaniu. Wersja DELUX różni się od poprzedniej wersji czystą metalową podstawą i przyciągającym wzrok dekoracyjną krawędzią szczotkowanego aluminium. Projekt: FLIP Design. Wymiary: średnica 8 cm.

Philippi to marka której synoninem są bez wątpienia styl i elegancja. Inspiracją jej twórcy - Jana Philippiego były liczne podróże po różnych zakątpach świata. Czerpał z nich wizje i pomysły, które później wykorzystał w swoich projektach. Philippi to nie tylko bogata oferta akcesoriów do domu, ale także upominków i dodatków biznesowych oraz intrygujących gadżetów dla najbardziej wymagających i poszukujących oryginalnych rozwiązań osób. Dla tej niemieckiej marki pracują najlepsi designerzy, którzy wykorzystując wyłącznie wysokiej jakości materiały tworzą produkty, które bez wątpienia zachwycają formą i urzekają swoim pięknem. Świadectwem uznania w świecie designu jest fakt, że produkty Philippi znalazły się m.in. w Muzeum Sztuki Współczesnej w Nowym Jorku.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...