Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Philippi
Kod producenta: 158008
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciągu 1 do 4 dni
Philippi
Cena:
137,08 PLN
149,00 PLN
-8%

SCRIPT niemieckiej marki Philippi to niezwykle elegancki i funkcjonalny zestaw, który pozwoli stworzyć w miejscu pracy porządek. Każdy element wykonany został z drewna olchowego i zaprojektowany jest w taki sposób, aby płynnie łączyć się z pozostałymi częściami serii. W zależności od potrzeb i użytych elementów, możesz stworzyć swój indywidualny komplet biurowy, który pozwoli w jednym miejscu zgromadzić wszystkie niezbędne do pracy akcesoria i dokumenty. Tacka na długopisy i akcesoria, wymiary: 11 x 24 cm, wysokość 3 cm.

Philippi to marka której synoninem są bez wątpienia styl i elegancja. Inspiracją jej twórcy - Jana Philippiego były liczne podróże po różnych zakątpach świata. Czerpał z nich wizje i pomysły, które później wykorzystał w swoich projektach. Philippi to nie tylko bogata oferta akcesoriów do domu, ale także upominków i dodatków biznesowych oraz intrygujących gadżetów dla najbardziej wymagających i poszukujących oryginalnych rozwiązań osób. Dla tej niemieckiej marki pracują najlepsi designerzy, którzy wykorzystując wyłącznie wysokiej jakości materiały tworzą produkty, które bez wątpienia zachwycają formą i urzekają swoim pięknem. Świadectwem uznania w świecie designu jest fakt, że produkty Philippi znalazły się m.in. w Muzeum Sztuki Współczesnej w Nowym Jorku.

Polecamy

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...