Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Stelton
Kod producenta: 212
Realizacja zamówienia: Wysyłamy od 7 do 14 dni
Stelton
Cena:
237,15 PLN
279,00 PLN
-15%

Stelton przygotował bardzo ekskluzywną kolekcję i:cons dla ludzi, którzy posiadają już wszystko, jak również dla tych, którzy cenią sobię najwyższej jakości produkty. I:cons to seria eleganckich akcesoriów wykonanych z czarnej skóry i polerowanej stali nierdzewnej. Jest to doskonała propozycja dla ludzi biznesu, podróży i dla tych, którzy cenią sobie najwyższej jakości design i precyzję wykonania. Jakość którą gwrantuje stelton zaspokoi oczekiwania najbardziej wybrednych klientów. Czarna skóra z czasem przez patynowanie będzie stawać się coraz ładniejsza, a sam produkt zyska bardziej bogatą oprawę. Wizytownik. Wymiary: 9 x 6.5 cm. Wykonanie: skóra naturalne, stal nierdzewna. Projekt: Troels Seidenfaden.

stelton to duńska firma - producent ekskluzywnych produktów w skandynawskim stylu. Piękno i dobry smak to jedne z podstawowych cech charakterystycznych tej marki. Unikalne wzornictwo jest najlepszym świadectwem doskonałego gustu i wysokiej klasy designu na świecie. Użytkowa forma wyrobów stelton pozwala wykorzystywać je na co dzień. Duński design jest uznany od wielu lat od Japonii po USA.

Polecamy

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...