Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Philippi
Kod producenta: P238036
Realizacja zamówienia: Wysłany w Ciągu 24 godzin
Philippi
Cena:
349,00 PLN

FELIX oznacza przede wszystkim jedno - czarne. Przedmioty z rodziny produktów FELIX dzięki jednolitemu wyglądowi spełniają wszystkie aspekty wizualne nowoczesnego designu. Częściowo lakierowany proszkowo, częściowo emaliowany - udane połączenie błyszczącej i matowej powierzchni tworzy wysoką wartość. Towarzyszy mu delikatnie zaokrąglona forma, która będzie stylowa i atrakcyjna przez wiele lat. Etażetka FELIX to idealna dekoracja zarówno samodzielnie jak i wypełniona np. owocami, ciastem czy przekąskami. Wymiary: średnica 15 cm, wysokość 39 cm. Wykonanie: aluminium.

Philippi to marka której synoninem są bez wątpienia styl i elegancja. Inspiracją jej twórcy - Jana Philippiego były liczne podróże po różnych zakątpach świata. Czerpał z nich wizje i pomysły, które później wykorzystał w swoich projektach. Philippi to nie tylko bogata oferta akcesoriów do domu, ale także upominków i dodatków biznesowych oraz intrygujących gadżetów dla najbardziej wymagających i poszukujących oryginalnych rozwiązań osób. Dla tej niemieckiej marki pracują najlepsi designerzy, którzy wykorzystując wyłącznie wysokiej jakości materiały tworzą produkty, które bez wątpienia zachwycają formą i urzekają swoim pięknem. Świadectwem uznania w świecie designu jest fakt, że produkty Philippi znalazły się m.in. w Muzeum Sztuki Współczesnej w Nowym Jorku.
Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...