Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Joseph Joseph
Kod producenta: 85042
Realizacja zamówienia: Zapytaj Obsługę o Czas Wysyłki!
Joseph Joseph
Cena:
185,00 PLN

 

Joseph Joseph to firma, którą założyli bracia Antony oraz Richard Joseph. Antony Joseph studiował wzornictwo w Central St. Martin’s College of Art Design – londyńskiej szkole sztuki i mody, natomiast Richard ukończył Uniwersytet Cambridge. Skupia ona bardzo utalentowany zespół projektantów, który w londyńskiej siedzibie firmy produkuje praktyczne i oryginalne akcesoria do kuchni i domu. Joseph Joseph istnieje od 2002 roku, będąc już trzecim pokoleniem rodziny, która zajmuje się tworzeniem sztuki użytkowej. Marka jest dziś znana i rozpoznawalna w 25 krajach na świecie.

Regulowany organizer do szuflady Joseph Joseph pozwoli zapanować nad porządkiem w naszej kuchni. Składa się z dwóch części, które można rozsunąć na pożądaną szerokość, dopasowując go do szuflad o róznych rozmiarach - od 20 do 48 cm. Rozsunięte elementy blokują się wzajemnie, co zapobiega ich przesuwaniu podczas użytkowania. Pojemnik głowny posiada cztery komory na sztućce oraz dodatkową miseczkę na drobne przedmioty. W bocznej można swobodnie przechpwywać inne akcesoria kuchenne. Montaż jest banalnie prosty - zaczynamy od dolnej tacy, którą umieszczamy w prawym rogu, następnie główną część dociskamy do niej tak, aby elementy się połączyły. Wymiary: 37x27 x 5 cm. Wykonanie: utwardzony plastik.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...