Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: simplehuman
Kod producenta: CW1329
Gwarancja: 10 lat
Realizacja zamówienia: Wysłany w Ciągu 1 do 4 dni
simplehuman
Cena:
189,00 PLN

Kosz na śmieci to ważny element wyposażenia w każdym domu czy biurze. Szukasz czegoś, co doskonale pasuje do małych pomieszczeń, takich jak łazienka lub biuro? Ten kompaktowy, smukły plastikowy kosz na śmieci z pedałem jest idealnym rozwiązaniem. Wykonany z trwałego plastiku, ten kosz nie tylko prezentuje się nowocześnie, ale także jest niezwykle funkcjonalny. Stalowy pedał gwarantuje płynne i łatwe otwieranie pokrywy, co jest szczególnie wygodne w przypadku kosza do łazienki. Nie musisz dotykać go rękoma, co sprawia, że jest to rozwiązanie higieniczne i wygodne. Kosz ma pojemność wynoszącą 10 litrów, co jest wystarczające do gromadzenia małych ilości śmieci. Jeśli chodzi o utrzymanie go w czystości, nie ma problemu – worki Simplehuman Code R idealnie pasują do tego modelu, co ułatwia codzienną obsługę.

Jeśli chodzi o wymiary, ten kosz jest naprawdę kompaktowy:

  • Wysokość wynosi 34.30 cm.
  • Szerokość to 19.56 cm.
  • Głębokość wynosi 32.51 cm.
  • Wysokość otwarcia to 63.50 cm.
  • Waga wynosi zaledwie 1.00 kg.

A co najlepsze, ten produkt jest objęty aż pięcioletnią gwarancją. Możesz być pewien, że inwestując w ten kosz, zyskujesz nie tylko estetyczny element wyposażenia, ale również pewność, że będzie on służyć Ci przez długi czas, bez względu na intensywność użytkowania.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...