Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Casa Bugatti Italy
Kod producenta: 22-178
Gwarancja: 2
Realizacja zamówienia: Zazwyczaj do 3 dni
Casa Bugatti Italy
Cena:
610,00 PLN


Taca ACQUA to piękny projekt stworzony przez Innocenzo Rifino i Lorenzo Ruggeri. Wykonana została z polerowanej na wysoki połysk stali nierdzewnej. Stylowa i elegancka będzie efektownym dodatkiem samodzielnie, ale też w towarzystwie białej porcelany. Może pełnić funkcje dekoracyjne, ale też być sposobem na serwowanie. Wymiary: 46 x 35 cm, wysokość 4 cm.

Marka Bugatti została założona we Włoszech w roku 1923 jako firma rodzinna, która działa do dziś. W filozofii firmy główną zasadą jest połączenie ręcznego rzemiosła ze współczesną technologią, zachowując przy tym włoski styl. Bugatti to przykład elegancki i niepowtarzalnego wzoru oraz funkcjonalności. Produkty Bugatti są dziełem projektantów z całego świata. Produkty marki są dostępne w wielu sklepach, domach towarowych tj. Galeria Lafayette w Paryżu, John Lewis w Wielkiej Brytanii, Williams Sonoma, Crate & Barrel w Stanach Zjednoczonych, Hyunday w Korei, itp., a sztućce oraz porcelana Bugatti są obecne w wielu ekskluzywnych hotelach i restauracjach.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...