Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Nuance Denmark
Kod producenta: 462912
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciągu 14 do 21 dni
Nuance Denmark
Cena:
117,60 PLN
168,00 PLN
-30%

Marmurowy talerz duńskiej marki Nuance to projekt, który stworzył Poul Jepsen. Łączy on w sobie skandynawski minimalizm i funkcjonalność. Zastosowany materiał jest niezwykle elegancki, wytrzymały i praktyczny. Sprawdzi się idealnie do serwowania serów, wędlin, przekąsek, sushi czy ciasta - schłodzony w lodówce przed podaniem, będzie dodatkowo miała właściwości termiczne. Deska może również pełnić funkcję dekoracyjną w salonie, kuchni czy łazience. Jest łatwa w utrzymaniu w czystości, nie pochłania zapachów. Z uwagi na właściwości marmuru należy pamiętać, aby nie podawać na nim produktów kwaśnych (np. pomidory, cytrusy), które mogą wejść w reakcję i zmienić wygląd produktu. Wymiary: średnica ok 25 cm, wysokość 1 cm. Należy myć ręcznie. Warto wiedzieć! Deska wykonana jest z naturalnego materiału, dlatego wygląd każdej jest unikalny i może różnić jest od widocznego na poglądowej fotografii.

Nuance to duńska marka, która stawia nacisk na estetyczne, eleganckie i praktyczne rozwiązania dla domu. Firma została założona w 1983 roku pod nazwą Pej, którą później zmieniono na Nuance. Produkty marki są autorstwa doskonałych duńskich projektantów, których główną filozofią jest podążanie za zmieniającym się światem. Piękne i solidnie wykonane przedmioty do gotowania, dekoracji czy rozrywki stworzone zostały z typowym, skandynawskim smakiem. Jakość idzie tu w parze z doskonałym stylem, który niewątpliwie podkreśli urok każdego wnętrza. 


Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...