Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Stelton
Kod producenta: x-8
Realizacja zamówienia: Wysłany w Ciągu 2 do 7
Stelton
Cena:
715,00 PLN

Taca do serwowania Stelton to niezwykle praktyczne rozwiązanie, które ułatwia transport z kuchni do jadalni czy ogrodu. Lekka i miękka rączka jest prawie niewidoczna. Taca pokryta gumą zapobiega ślizganiu się przedmiotów na jej powierzchni. Długość 46,5 cm, szerokość 30,5 cm. Wykonana ze stali Szlachetnej pokryta gumą. Projekt: Klaus Rath.

stelton to duńska firma - producent ekskluzywnych produktów w skandynawskim stylu. Piękno i dobry smak to jedne z podstawowych cech charakterystycznych tej marki. Unikalne wzornictwo jest najlepszym świadectwem doskonałego gustu i wysokiej klasy designu na świecie. Użytkowa forma wyrobów stelton pozwala wykorzystywać je na co dzień. Duński design jest uznany od wielu lat od Japonii po USA.

 

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...