Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Joseph Joseph
Realizacja zamówienia: Zazwyczaj do 3 dni
Joseph Joseph
Cena:
79,00 PLN

 

 

Joseph Joseph to firma, którą założyli bracia Antony oraz Richard Joseph. Antony Joseph studiował wzornictwo w Central St. Martin’s College of Art Design – londyńskiej szkole sztuki i mody, natomiast Richard ukończył Uniwersytet Cambridge. Skupia ona bardzo utalentowany zespół projektantów, który w londyńskiej siedzibie firmy produkuje praktyczne i oryginalne akcesoria do kuchni i domu. Joseph Joseph istnieje od 2002 roku, będąc już trzecim pokoleniem rodziny, która zajmuje się tworzeniem sztuki użytkowej. Marka jest dziś znana i rozpoznawalna w 25 krajach na świecie.


Informacje o produkcie


Innowacyjna deska do krojenia CHOP2POT - projekt Mark Sanders. Produkt wielokrotnie nagradzany na świecie, w tym laureat nagrody na najlepszy prezent 2006 roku w Anglii. Projektanci wykorzystali tu najnowszą technologię elastycznych materiałów propylenowych. To dzięki niej deska po ściśnięciu rączki składa się w kształt szufelki, umożliwiając wygodne zsuwanie pokrojonych warzyw, mięsa itp. do miski, garnka czy patelni. Deski mają zwiększoną powierzchnię do krojenia.Wersję PLUS wyposażono dodatkowo w antypoślizgowe wykończenia rączki oraz powierzchni, która przylega do blatu. Gwarantuje to stabilność i bezpieczną pracę. Można je myć w zmywarce, a producent daje na nie 3 lata gwarancji. Wymiary 38 x 21 cm.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...