Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Lurch
Kod producenta: 00010909
Realizacja zamówienia: Wysłany w Ciągu 1 do 4 dni
Lurch
Cena:
489,00 PLN

Wszystkie produkty Lurch mają jedną wspólną cechę, którą są autorskie rozwiązania w dziedzinie gotowania i przyrządzania potraw. Firma cały czas śledzi nowe trendy podążając z duchem czasu i rozwijając swoją ofertę Funkcjonalność i jakość są tutaj priorytetem, a precyzja wykonania wyróżnia Lurch na tle innych firm.

Duża, profesjonalna deska do krojenia wykonana z wytrzymałego drewna bambusowego. Z jednej strony powierzchnia jest idealnie płaska, z drugiej nieco pochylona, dzieki czemu soki z jedzenia spływają do tyłu, gdzie zatrzymują się na pionowych krawędziach. Impregnowany olejem bambus ma właściwości antybakteryjne i jest znacznie twardszy od drewna buku. Wymiary: długość 50 cm, szerokość 40 cm, wysokośc 4,5 cm, waga 5,6 kg.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...