Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Joseph Joseph
Kod producenta: 60134
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciagu 1 do 4 dni
Joseph Joseph
Cena:
359,00 PLN

Komplet 4 desek Joseph Joseph INDEX XL w eleganckim pojemniku z polipropylenu. Każda z desek ma inny kolor z dodatkowym symbolem, który określa jej przeznaczenie. I tak w zestawie znajduje się deska do krojenia warzyw, ryb, świeżego mięsa oraz gotowanej żywności - czerwona deska do krojenia mięsa z rowkami na spływający sok, niebieska do krojenia ryb z wypustkami przytrzymującymi płat, biała do potraw gotowanych z rowkami na całej powierzchni, zielona do warzyw oraz owoców z wyższym brzegiem – zapobiega wyciekaniu soków na blat.Każda deska posiada antypoślizgowe narożniki, które przytrzymują ją na miejscu w trakcie krojenia. Deski wykonane zostały z polipropylenu, który bez problemu można zmywać w zmywarce. Takie rozwiązanie pozwala uniknąć sytuacji, kiedy produkty przechodzą się wzajemnie smakiem. Wymiary: 34.6x 27.3 x 8.3cm (stojak), 34 x 24cm (pojedyncza deska)

Joseph Joseph to firma, którą założyli bracia Antony oraz Richard Joseph. Antony Joseph studiował wzornictwo w Central St. Martin’s College of Art Design – londyńskiej szkole sztuki i mody, natomiast Richard ukończył Uniwersytet Cambridge. Skupia ona bardzo utalentowany zespół projektantów, który w londyńskiej siedzibie firmy produkuje praktyczne i oryginalne akcesoria do kuchni i domu. Joseph Joseph istnieje od 2002 roku, będąc już trzecim pokoleniem rodziny, która zajmuje się tworzeniem sztuki użytkowej. Marka jest dziś znana i rozpoznawalna w 25 krajach na świecie.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...