Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Stelton
Kod producenta: 472
Realizacja zamówienia: Wysłany w Ciągu 1 do 4 dni
Stelton
Cena:
202,00 PLN

Stockholm Horizon to seria, która dla duńskiej marki Stelton została zaprojektowana przez zespół Bernadotte & Kylberg. Te ponadczasowe naczynia wykonane zostały z aluminium, które od zewnątrz przenosi nas w piękną paletę różnych odcieni niebieskiego, od bieli przez błękity, na ciemnym granacie kończąc. Strunowy nóż do sera, wymiary: długość 24 cm. Wykonanie: aluminium, emalia. 

stelton to duńska firma - producent ekskluzywnych produktów w skandynawskim stylu. Piękno i dobry smak to jedne z podstawowych cech charakterystycznych tej marki. Unikalne wzornictwo jest najlepszym świadectwem doskonałego gustu i wysokiej klasy designu na świecie. Użytkowa forma wyrobów stelton pozwala wykorzystywać je na co dzień. Duński design jest uznany od wielu lat od Japonii po USA.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...