Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Joseph Joseph
Kod producenta: 40071
Realizacja zamówienia: Zapytaj Obsługę o Czas Wysyłki!
Joseph Joseph
Cena:
219,00 PLN

 

Joseph Joseph to firma, którą założyli bracia Antony oraz Richard Joseph. Antony Joseph studiował wzornictwo w Central St. Martin’s College of Art Design – londyńskiej szkole sztuki i mody, natomiast Richard ukończył Uniwersytet Cambridge. Skupia ona bardzo utalentowany zespół projektantów, który w londyńskiej siedzibie firmy produkuje praktyczne i oryginalne akcesoria do kuchni i domu. Joseph Joseph istnieje od 2002 roku, będąc już trzecim pokoleniem rodziny, która zajmuje się tworzeniem sztuki użytkowej. Marka jest dziś znana i rozpoznawalna w 25 krajach na świecie.

 

Waga kuchenna Joseph Joseph TRISCALE to rewolucja w każdej kuchni. Możliwość jej złożenia sprawia, że zajmuje wyjątkowo mało miejsca, co ważne przy zachowaniu wszystkich funkcji jak każda inna waga. Stabilna konstrukcja w kształcie trójnogu pozwala postawić na niej naczynie o dowolnym kształcie, jak również inne przedmioty wymagające zważenia. Wyposażona w czytelny wuświetlacz LCD oraz dotykowe przełaczniki z funkcją auto-włączania. Funkcja "Add&Weight" umożliwia odmierzenie kolejno kilku składników w tym samym naczyniu. Obsługuje jednostki: gramy, lbs oz, fl. oz, mililitry. Urządzenie zasila bateria 3V CR2032 dołączona do zestawu. Wymiary: złożona 4,5 x 14,9 x 2,1 cm, otwarta 21,9 x 20,2 x 2,1 cm. Wykonanie: utwardzony plastik.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...