Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: WMF
Kod producenta: 0661056030
Realizacja zamówienia: zapytaj Obsługę o Czas Dostawy!
WMF
Cena:
89,00 PLN

Two in One WMF to bardzo funkcjonalne rozwiązanie do przechowywania i serwowania przypraw sypkich. Na pierwszy rzut oka pojedyncze naczynie składa się tak naprawdę z dwóch elementów z których jeden to solniczka a drugi to pieprzniczka Zestaw wykonany jest ze stali nierdzewnej 18/10 Cromargan w wykończeniu matowym. Wymiary: wysokość 8.6 cm, średnica 4.5 cm.

WMF jest światowym liderem w produkcji wyposażenia z dziedziny "Stół i kuchnia" dla gospodarstw domowych oraz firm. W filozofii firmy jest ustanawianie nowych standardów i trendów. Założone w 1853 roku przedsiębiorstwo jest ogólnoświatowym dostawcą markowych produktów, które spełniają najwyższe wymagania w zakresie designu, jakości i funkcjonalności. U podstaw sukcesu firmy leży konsekwentna polityka dotycząca produktów. Wyróżniają się one nie tylko na niemieckim, ale również na międzynarodowym rynku. WMF to marka będąca synonimem elegancji, aczkolwiek prostoty połączonej z precyzją wykonania i najwyższą jakością wykorzystanych surowców. Każdy produkt musi spełniać surowe normy jakości w procesie produkcji, co sprawia, że ostatecznie do klienta trafia wyłącznie najlepszy towar.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...