Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Rosendahl
Kod producenta: 20495
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciągu 24 godzin
Rosendahl
Cena:
135,00 PLN

Porcelanowy zestaw pojemników na sól i pieprz z dębową podstawką przywołuje na myśl naczynia, których niegdyś używały nasze babcie. Subtelne i delikatnie zaokrąglone linie zestawu, przenoszą nas w świat skandynawskiego wzornictwa. Doskonałym uzupełnieniem jest wykonana z drewna dębowego podstawka. Wymiary: szerokość 7.8 cm, wysokość 5.5 cm. Wykonanie: porcelana, drewno dębowe (podstawka).

Rosendahl jest dzisiaj jedną z najnowocześniejszych firm, zajmujących się designem w Danii. Rosendahl - to źródło praktycznych projektów, które czynią codzienne życie łatwiejszym i bardziej eleganckim. Od unikalnych designów, poprzez innowacyjne akcesoria domowe, po profesjonalne przybory kuchenne - gama produktów firmy Rosendahl jest szeroka. Dzięki ich charakterystycznej, stylistycznej spójności przedmioty Rosendahl można znaleźć już w wielu nowoczesnych domach.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...