Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: WMF
Kod producenta: 0609216030
Realizacja zamówienia: Zazwyczaj 1 - 4 dni
WMF
Cena:
109,00 PLN

Maselniczka WMF wykonana została z wysokiej jakości stali nierdzewnej Cromargan 18/10 w wykończeniu polerowanym (podstawa) oraz przezroczystego tworzywa (pokrywka). Jest dostosowana do przechowywania klasycznej kostki masła 250 gram. Wymiary: 16.5 x 10 cm, wysokość 5.5 cm. Produkt można myć w zmywarce.

WMF jest światowym liderem w produkcji wyposażenia z dziedziny "Stół i kuchnia" dla gospodarstw domowych oraz firm. W filozofii firmy jest ustanawianie nowych standardów i trendów. Założone w 1853 roku przedsiębiorstwo jest ogólnoświatowym dostawcą markowych produktów, które spełniają najwyższe wymagania w zakresie designu, jakości i funkcjonalności. U podstaw sukcesu firmy leży konsekwentna polityka dotycząca produktów. Wyróżniają się one nie tylko na niemieckim, ale również na międzynarodowym rynku. WMF to marka będąca synonimem elegancji, aczkolwiek prostoty połączonej z precyzją wykonania i najwyższą jakością wykorzystanych surowców. Każdy produkt musi spełniać surowe normy jakości w procesie produkcji, co sprawia, że ostatecznie do klienta trafia wyłącznie najlepszy towar.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...