Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Casa Bugatti Italy
Kod producenta: 22-170
Gwarancja: 2
Realizacja zamówienia: Zazwyczaj do 3 dni
Casa Bugatti Italy
Cena:
138,00 PLN

Sztućce do sałaty ACQUA wykonane zostało z polerowanej na wysoki połysk stali nierdzewnej. Ich stylowy i elegancki wygląd doskonale komponuje się z innymi produktami z kolekcji Acqua. Elementem charakterystycznym są krople wody, które wkomponowane są w produkt. Wymiary: długość 30 cm.

Marka Bugatti została założona we Włoszech w roku 1923 jako firma rodzinna, która działa do dziś. W filozofii firmy główną zasadą jest połączenie ręcznego rzemiosła ze współczesną technologią, zachowując przy tym włoski styl. Bugatti to przykład elegancki i niepowtarzalnego wzoru oraz funkcjonalności. Produkty Bugatti są dziełem projektantów z całego świata. Produkty marki są dostępne w wielu sklepach, domach towarowych tj. Galeria Lafayette w Paryżu, John Lewis w Wielkiej Brytanii, Williams Sonoma, Crate & Barrel w Stanach Zjednoczonych, Hyunday w Korei, itp., a sztućce oraz porcelana Bugatti są obecne w wielu ekskluzywnych hotelach i restauracjach.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...