Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Stelton
Kod producenta: 023-1
Realizacja zamówienia: Zapytaj Obsługę o Czas Dostawy!
Stelton
Cena:
349,00 PLN


stelton to duńska firma - producent ekskluzywnych produktów w skandynawskim stylu. Piękno i dobry smak to jedne z podstawowych cech charakterystycznych tej marki. Unikalne wzornictwo jest najlepszym świadectwem doskonałego gustu i wysokiej klasy designu na świecie. Użytkowa forma wyrobów stelton pozwala wykorzystywać je na co dzień. Duński design jest uznany od wielu lat od Japonii po USA.

 

AJ Cylinda Line jest kolekcją ekskluzywnych akcesoriów kuchennych, które zaprojektował wybitny, duński projektant Arne Jacobsen. Wyróżnia ją prostota i geometryczna forma naczyń. Ta niezwykle piękna, elegancka i funkcjonalna forma stała się ikoną designu. Wszystkie produkty wykonane są ze stali szlachetnej, polerowanej na wysoki połysk. Sztućce do Sałaty są kolejnym elementem serii AJ Cylinda Line zaprojektowane przez Arne Jacobsena, wybitnego, duńskiego designera. Zostały zaprojektowane w 1972 roku i mimo upływu lat nadal mają oryginalne wzornictwo. Łyżki wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej 18/8. Długość 31 cm, szer. 5 cm.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...