Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Stelton
Realizacja zamówienia: Zazwyczaj do 3 dni
Stelton
Cena:
260,95 PLN
307,00 PLN
-15%

a stelton of mine


stelton to duńska firma - producent ekskluzywnych produktów w skandynawskim stylu. Piękno i dobry smak to jedne z podstawowych cech charakterystycznych tej marki. Unikalne wzornictwo jest najlepszym świadectwem doskonałego gustu i wysokiej klasy designu na świecie. Użytkowa forma wyrobów stelton pozwala wykorzystywać je na co dzień. Duński design jest uznany od wielu lat od Japonii po USA.

 

Informacje o produkcie


Kolekcja EM Stelton Norstaal - design Erik Magnussen


Kolekcja EM powstała w 1995 roku będąc odzwierciedleniem eleganckiego i minimalistycznego designu Erika Magnussena, który widoczny jest także w innych jego produktach zaprojektowanych dla Stelton. Nowoczesna stylistyka połączona jest lekkim łukiem wklęsłym. EM to akcent najlepszego wzornictwa skandynawskiego w prostej formie. Sztućce do sałaty wykonane z satynowej stali nierdzewnej 18/8, długość 29 cm.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...