Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Stelton
Realizacja zamówienia: do 10 dni
Stelton
Cena:
270,00 PLN

a stelton of mine


stelton to duńska firma - producent ekskluzywnych produktów w skandynawskim stylu. Piękno i dobry smak to jedne z podstawowych cech charakterystycznych tej marki. Unikalne wzornictwo jest najlepszym świadectwem doskonałego gustu i wysokiej klasy designu na świecie. Użytkowa forma wyrobów stelton pozwala wykorzystywać je na co dzień. Duński design jest uznany od wielu lat od Japonii po USA.

 

Informacje o produkcie


Kolekcja Capelano Stelton Norstaal - design Johan Verde


Kolekcja Capelano została wprowadzona jesienią 2004 roku. Długi, smukły i elegancki kształt gdzie estetyka i funkcjonalność idą w parze. Jest to szczególnie widoczne w przypadku noża, którego oryginalnie wyprofilowany uchwyt zwraca uwagę. Sztućce Capelano doskonale odnajdą się w nowoczesnych wnętrzach. Wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/8, długość 27,4 cm.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...