Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Stelton
Realizacja zamówienia: do 10 dni
Stelton
Cena:
307,00 PLN

a stelton of mine


stelton to duńska firma - producent ekskluzywnych produktów w skandynawskim stylu. Piękno i dobry smak to jedne z podstawowych cech charakterystycznych tej marki. Unikalne wzornictwo jest najlepszym świadectwem doskonałego gustu i wysokiej klasy designu na świecie. Użytkowa forma wyrobów stelton pozwala wykorzystywać je na co dzień. Duński design jest uznany od wielu lat od Japonii po USA.

 

Informacje o produkcie


Kolekcja Chaco Stelton Norstaal - design Tias Eckhoff


Kolekcja Chaco zaprojektowana została w 1990 roku. To klasyka gatunku, oferuje eleganckie i atrakcyjne linie proste na całej długości dla każdej części wzoru. Jest idealnie dopasowana do klasycznych form. Wszystkie części Chaco leżą na stole w sposób niezwykle wyważony. To przykład klasycznego, skandynawskiego designu. Sztućce otrzymały miejsce w stałej kolekcji International Design Museum w Londynie. Wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/8, długość 27 cm.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...