Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Bredemeijer
Kod producenta: G021BP
Realizacja zamówienia: Zapytaj Obsługę o Czas Dostawy!
Bredemeijer
Cena:
249,00 PLN

Dzbanekdo herbaty Bredemeijer wykonany został z wysokiej jakości żeliwa. Imbryki żeliwne to tradycyjne w kulturze japońskiej naczynia, które są niezastąpione podczas ceremonii parzenia herbaty. Ich właściwości wydobywają z mieszanek herbacianych najlepsze właściwości, a także pozwalają dłużej delektować się aromatem naparu. Żeliwo sprawia, że temperatura napoju utrzymuje się dłużej, a samo naczynie jest niezwykle solidne i będzie służyć długie lata. W zestawie znajduje się koszyczek do zaparzania herbat i ziół liściastych. Należy pamiętać, że dzbanków żeliwnych nie należy myć w zmywarce, ani nie wolno używać do ich czyszczenia detergentów. Wymiary: pojemność 1 l. Pokrywka dzbanka wykonana jest z porcelany, uchwyt ze stali. 


Bredemeijer to holenderska firma, która założona została w 1914 roku. W początkach swojego istnienia specjalizowała się w produkcji wyposażenia wykonanego ze stopów metali. Dziś jest znanym producentem zaparzaczy do herbaty. Ponadczasowe wzornictwo i wysoka jakość sprawiły, że firma zyskała uznanie na całym świecie.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...