Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Novis
Kod producenta: 6511.17.20
Gwarancja: 3 lata
Realizacja zamówienia: Produkt dostarczymy do 48 godzin
Novis
Cena:
2199,00 PLN

PROMOCJA!

Do każdej wyciskarki otrzymasz voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w naszym sklepie.

Vita Juicer to pierwsza na świecie wielofunkcyjna wyciskarka do owoców szwajcarskiej marki NOVIS. Jest to nowy typ urządzenia kuchennego, który łączy w sobie cztery funkcje: sokowirówkę, wyciskarkę do cytrusów, blender Vitatec® - połączenie wirówki i wyciskarki do cytrusów. Novis Vita Juicer to najwyższej klasy produkt opracowany w Szwajcarii dla osób ceniących zdrowy i naturalny styl życia. Najwyższa jakość produkcji, innowacyjna technologia, wzornictwo i optymalne wykorzystanie użytych materiałów czyni z Novis Vita Juicer światowego lidera w dziedzinie urządzeń kuchennych. Vita Juicer łączy w sobie sokowirówek, pras i wyciskarek do owoców z tą różnicą, że nie posiada ich wad. Novis Vita Juicer jest laureatem wielu prestiżowych nagród branżowych i testów konsumenckich. Doceniony został za swoją innowacyjność, wyjątkowy design, funkcjonalność i wartości użytkowe nagrodami: Best of the Best Reddot 2014 i KitchenInnovation of the Year® 2014 oraz oceną Bardzo Dobry (1,3) w teście Haus&Garten (4/2014).

Vita Juicer posiada autoregulację prędkościw zależności od użytych owoców lub warzyw, co nie powoduje nagrzewania i utleniania powstałego soku. Dzięki tej funkcji mamy pewność, że otrzymujemy pełnowartościowy napój, bez utraty cennych mikroelementów, enzymów i witamin. Wyjątkowo cicha praca silnika o natężeniu 56 dB jest dużym osiągnięciem w stosunku do standardowych sokowirówek, które utrzymują poziom hałasu na poziomie ok 70 dB. Vita Juicer został wyposażony w bardzo ekonomiczny silnik o mocy 240 W, który osiąga takie same rezultaty jak stosowany w większości urządzeń silnik 700-Watowy. Urządzenie może pracować bez przerwy do 20 minut, co dla zwykłych sokowirówek jest wynikiem w zasadzie nieosiągalnym. Urządzenie bez problemu poradzi sobie z wyciskaniem soku z warzyw liściastych takich jak sałata, kapusta czy jarmuż oraz owoców jagodowych takich jak maliny czy borówki. Tarcza wirówki zapewnia bardzo dobre rozdrabnianie owoców, przez co chroni filtr przd zapychaniem. Wszystkie części Vita Juicer'a mające kontakt z owocami lub sokiem można w łatwy sposób zdemontować i myć w zmywarce. Zapewnia to wyjątkową wygodę w codziennym użytkowaniu.

W stosunku do klasycznych pras i wyciskarek do soku Vita Juicer posiada szeroki lej wysypowy oraz silnik dochodzący do 2.000 obrotów/minutę, dzięki czemu przygotowanie soku jest znacznie szybsze i łatwiejsze. W przeciwieństwie do klasycznych wyciskarek Vita Juicer może przygotować sok o dowolnie wybranej przez użytkownika konsystencji, co jest nieosiągalne w przypadku zwykłych urządzeń. Wyciskane owoce wystarczy przekroić na połówki, bez konieczności obierania ich ze skórki, aby uzyskać pełnowartościowy sok.

Kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem jest Citromax® to opatentowany przez Novis nowatorski stożek wyciskarki do cytrusów. Jego ząbkowane krawędzie i odpowiednio zaprojektowany kształt sprawiają, że miąższ owoców jest maksymalnie wykorzystany – żadne włókno ani kropla zdrowego soku nie jest marnowane. Citromax® został tak skonstruowany, żeby maksymalnie wycisnąć sok z każdego cytrusa, bez względu na to czy jest to limonka, czy duży grapefruit. Citromax® wykonany jest z z najwyższej jakości poliwęglanu. Materiał ten stosowany jest wszędzie tam gdzie potrzebna jest wytrzymałość na znaczne różnice ciśnień albo duże obciążenia mechaniczne (np. szyby samolotowe i osłony kasków zawodników F1). Zastosowanie poliwęglanu sprawia, że części z niego wykonane zachowują swój wygląd i właściwości przez długi czas - odporne są na działanie czynników chemicznych (kwasy spożywcze) i mechanicznych (mycie w zmywarce). Poliwęglan użyty do budowy elementów Vita Jucer'a wolny jest od szkodliwego Bisfenolu A (BPA free). Substancja ta ma negatywny wpływ na rozwój dzieci oraz przyczynia się do zapadalności na wiele chorób, w tym nowotworów, co udowodniły niezależne badania. Ponadto, z powodu stosunkowo dużej prędkości obrotowej stożka (100 obr./min.) urządzenie może znacznie szybciej wycisnąć sok niż konwencjonalne wyciskarki do cytrusów, które rzadko osiągają ponad 40 obr.

Nowością w Vita Juicer, co przebija inne maszyny, jest to, że wyciskarka do cytrusów i wirówka mogą być używane w tandemie zwanym Vitatec® (rozwiązanie opatentowane przez Novis). Sok produkowany tą metodą jest bardzo gładki, o delikatnej strukturze i wolny od nasion. Wisienką na torcie jest to, że wydajność soku wzrasta średnio o 21% (test Haus&Garten 4/2014). Wynik ten jest po prostu doskonały w porównaniu z innymi wyciskarkami do cytrusów i staje się nowym punktem odniesienia. Drophold® - Łatwy w montażu, czyszczeniu i w obsłudze dzióbek zapobiega kapaniu soku po skończonej pracy (patent Novis).

Dane techniczne:

Napięcie znamionowe 220-240 V
Moc 240 W
Częstotliwość 50/60 Hz
Maksymalne wymiary (szerokość x głębokość x wysokość) 22 x 23 x 43 cm / 8,7x 9 x 17 cali
Wysokość strumienia soku 15,2 cm / 6 cali
Ciężar 6,8 kg / 15 lb
Długość przewodu 1 m / 3,28 ft
Materiał użyty do wykonania obudowy
aluminiowy odlew ciśnieniowy
Materiał użyty do wykonania dzióbka
stal szlachetna
Sprawdzone zgodne z
EN / IEC 60335 (IEC 60335-2-14 i IEC 60335-1)
Gwarancja na produkt
3 lata

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...