Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Stelton
Kod producenta: 1310
Realizacja zamówienia: Zapytaj Obsługę o Czas Dostawy!
Stelton
Cena:
207,00 PLN

stelton to duńska firma - producent ekskluzywnych produktów w skandynawskim stylu. Piękno i dobry smak to jedne z podstawowych cech charakterystycznych tej marki. Unikalne wzornictwo jest najlepszym świadectwem doskonałego gustu i wysokiej klasy designu na świecie. Użytkowa forma wyrobów stelton pozwala wykorzystywać je na co dzień. Duński design jest uznany od wielu lat od Japonii po USA.

 

Cylindryczny dzbanek do wody projektu Erika Magnussena. Wykonany jest z przezroczystego tworzywa wysokiej jakości, co pozwala na piękne eksponowanie zawartości. Czarna pokrywka idealnie pasuje i przylega do brzegów naczynia. Połączenie elegancki z wygodą użytkowania. Wymiary: wysokość 23,3 cm, średnica  10,5 cm, pojemność 1,5 l. Wykonanie: tworzywo sztuczne ABS. 

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...