Wczytuję dane...
Produkt dostępny!
1.00 szt.

Producent: Royal VKB
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciagu 24 godzin
Royal VKB
Cena:
189,00 PLN

Royal VKB jest marką Koninklijke van Kempen & Begeer założoną w 1789 roku w holenderskim Zoetermeer. Jej filozofia opiera się na połączeniu tradycyjnego rzemiosła z najnowszymi rozwiązaniami techniki. Produkty Royal VKB są niezwykłe w swej prostocie wzorniczej, a jednocześnie wyjątkowo funkcjonalne i wykonane z najwyższej jakości materiałów. Połączenie innowacji, wzornictwa i stylu życia jest podstawowym celem jaki przyświeca tej holenderskiej marce.

 

Informacje o produkcie

 

Karafka chłodząca Iced to niepowtarzalny projekt Royal VKB. Zamrożony na ściankach lód przez cały czas stale i równomiernie chłodzi jej zawartość. Karafkę wystarczy wcześniej napełnić wodą do zaznaczonego poziomu i położyć w zamrażarce. Tuż przed podaniem, kiedy woda będzie już zamrożona można wlać napój. Lód na wewnętrznych ściankach będzie stopniowo chłodził napój do ostatniej szklanki. Karafka Iced to oprócz funkcjonalności przykład nietuzinkowej formy, którą zaskoczysz swoich gości. Można chłodzić w niej wodę, wino, soki i wiele innych napojów. Pojemność 1,0 l, wysokość 28,5 cm, średnica 8,5 cm. Nadaje się do mycia w zmywarce. Zapraszamy do obejrzenia filmu z prezentacją produktu.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...