Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: simplehuman
Kod producenta: BT1028
Gwarancja: 5 lat
Realizacja zamówienia: Zapytaj Obsługę o Czas Dostawy!
simplehuman
Cena:
457,00 PLN

Elegancki dozownik do płynów simplehuman może mieć wiele zastosowań w kuchni oraz łazience. Idealnie sprawdzi się do przechowywania płynu do mycia naczyń jak również mydła, kremu do rąk czy szamponu lub żelu pod prysznic. Używanie produktu simplehuman jako funkcjonalnego dozownika na szampon pod prysznic jest jednym z najczęstszych sposobów jego zastosowań. Użytkownicy doceniają przede wszystkim łatwość korzystania z takiego ułatwienia - wystarczy wykorzystać praktyczną dźwignię, aby dostać się do szamponu.


Dźwignia T-bar zamontowana w dozowniku szamponu pod prysznic pozwala kontrolować ilość używanego płynu. Cały zestaw o nowoczesnej stylistyce będzie atrakcyjnym dodatkiem. Dozownik na szampon pod prysznic dzięki swojej wysokiej estetyce podnosi atrakcyjność całego otoczenia w łazience, idealnie dopasowując się do jej wystroju i aranżacji. Dozownik szamponu pod prysznic jest więc wygodnym rozwiązaniem, które z powodzeniem można umieścić praktycznie w każdej łazience.
Dozownik na szampon pod prysznic można zamontować na ścianie za pomocą dołączonego kleju montażowego lub opcjonalnie z pomocą kołków rozporowych. Jego montaż jest więc wyjątkowo prosty i bez żadnych trudności możesz przeprowadzić go samodzielnie, umieszczając dozownik szamponu pod prysznic dokładnie tam, gdzie będzie dla Ciebie jak najbardziej użyteczny. Wytrzymałość zestawu sprawia, że może być on używany nawet w pomieszczeniach o dużej wilgotności, takich jak łazienka.


Wymiary całego zestawu dozownika szamponu pod prysznic: 22,6 x 24,5 cm, pojemność pojemników 444 ml. Wykonanie: tworzywo sztuczne. Producent udziela 5 lat gwarancji na produkt.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...