Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Holmegaard
Kod producenta: 4803116
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciagu 1 do 4 dni
Holmegaard
Cena:
539,00 PLN

Kolekcję szkła stołowego BOUQUET zaprojektował dla Holmegaard - Peter Svarrer. Jej nowoczesne wzornictwo podąża z duchem współczesnej kultury picia wina do posiłków. Bouquet łączy w sobie nowoczesność i funkcjonalność ze wyszukanym stylem i elegancją. Każdy kieliszek został zaprojektowany w taki sposób, aby pozwalał jak najlepiej wydobyć aromat i smak trunku. Wykonane z ręcznie dmuchanego szkła prezentują się niezwykle lekko. Komplet 6 kieliszków do piwa, pojemność 530 ml (53 cl), wysokość 18.5 cm.

Holmegaard to kwintesencja stylu i elegancji. Założona w 1825 roku przez hrabinę Henriett Danneskiold-Samsoe fabryka szkła, do dziś skupia w swoim otoczeniu najlepszych artystów i rzemieślników. Wszystkie produkty wykonuje się ręcznie z najwyższej jakości, dmuchanego szkła. Projekty Holmegaard bez wątpienia można określić mianem małych dzieł sztuki. Stanowią doskonałe połączenie pomiędzy stylem klasycznym i nowoczesnym. Szkło duńskiej marki gości na stołach rodzin królewskich, prestiżowych restauracji i wszędzie tam gdzie otaczanie się pięknymi projektami wnosi do życia radość i sprawia, że każdy dzień staje się wyjątkowy.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...