Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Kod producenta: 916185
Realizacja zamówienia: Wysłany w Ciągu 24 godzin
Lyngby Glass Krystal
Cena:
118,15 PLN
139,00 PLN
-15%

Zestaw dla konesera - 4 różne szklanki do piwa dla prawdziwych miłośników i ich ulubionych piw. Dobre piwo zasługuje na wypicie z odpowiednią szklanką, która podkreśla kolor, zachowuje piankę, a przede wszystkim wydobywa niepowtarzalne smaki. Szklanka do piwa pszenicznego, 63 cl, jest wysoka i smukła, z miękkim łukiem ku górze, co pozwala piance stać nieco ponad krawędzią szklanki. Do wszystkich rodzajów piwa pszenicznego i piw weiss. Podstawowa szklanka 57cl z szerokim dnem i zwężonymi ustami łączy w sobie otwartą i zamkniętą szklankę do piwa, doskonale podkreślając aromaty piwa. Szklanka Ale i Stout, 52 cl, o kształcie tulipana i krawędzi, która u góry lekko pochyla się na zewnątrz, otacza aromat piwa i zachowuje pełną pianę. Nadaje się do bardziej gorzkich piw. Szkło Pilsner, 54 cl, jest wysokie i smukłe z otworem, który otwiera się jak trąbka z miejscem na grubą, dobrą pianę. Wysokość szklanki wysyła piwo z powrotem do ust, gdzie najlepiej smakuje goryczka chmielu.

Firma Lyngby Glas została założona w 1940 roku przez duńskiego producenta lodów Holgera Jepsena. Z biegiem lat przekształciła się w jedną z wiodących i odnoszących największe sukcesy hut szkła w Danii. Lyngby Glas od wielu lat kładzie duży nacisk na podążanie za bieżącymi trendami i uzupełnianie stołów na całym świecie o piękne, krystaliczne szkło użytkowe. Szkło Lyngby Glass jest obecnie produkowane w całkowicie sterylnym środowisku, które powstało w opatentowanym procesie w którym bezołowiowa masa szklana jest obrabiana maszynowo w celu uzyskania wyjątkowo czystej i bardzo wysokiej wytrzymałości. Gwarantuje to nie tylko najwyższą jakość każdego produktu, ale przede wszystkim pewność, że szkło nie będzie wydzielać żadnych szkodliwych substancji.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...