Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Blomus
Kod producenta: 68982
Realizacja zamówienia: Zapytaj Obsługę o Czas Dostawy!
Blomus
Cena:
159,00 PLN

Ściągaczka do szyb, luster i kabin prysznicowych Blomus VIPO to przykład, że design jest wszędzie. Została w całości wykonana z silikonu, materiał ten jest bardzo trwały i jednocześnie estetyczny. Ściągaczka VIPO doskonale poradzi sobie z zebraniem wody ze wszystkich szklanych powierzchni, szczególnie w łazience. Posiada uchwyt mocujący, który pozwala wygodnie zawiesić ją na drzwiach kabiny prysznicowej. Wymiary: wysokość 20 cm, szerokość 24 cm. Wykonanie: silikon. 

Blomus to niemiecka marka produktów wyposażenia wnętrz projektowanych przez sks designe. Jest ona dziś znana w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Kolekcja Blomus jest świadectwem wysokiej pozycji bauhausowskich trendów. Tworzenie według zasady "forms follow function" jest nurtem przewodnim niemieckich projektantów. Blomus to przede wszystkim proste, geometryczne figury, brak zdobień i ornamentów. Dekoracyjność produktów to niewątpliwa zasługa kontrastu pomiędzy technologicznie okiełznanym metalem, a zamiłowaniem do prostoty formy z jednoczesnym podkreśleniem ich praktyczności. W przypadku Blomusa istnieje dostrzegalna harmonia pomiędzy formą, a funkcją, która nie kojarzy się jednak ze stylistycznym chłodem. Hasło „Living Function” wyznacza cel, określając tym samym wymagania wobec designerskich rozwiązań, które odznaczają się nie tylko ciekawą formą, ale też profesjonalnym wykonaniem i wykończeniem.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...