Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Rosendahl
Kod producenta: 27595
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciągu 10 do 14 dni
Rosendahl
Cena:
959,00 PLN

Grand Cru to flagowa kolekcja zastawy stołowej i elementów wyposażenia wnętrz duńskiej manufaktury Rosendahl. Cechą charakterystyczną kolekcji jest typowa dla skandynawskiego projektowania - minimalistyczna forma i użycie do produkcji najwyższej jakości materiałów. Grand Cru wyróżnia się poprzez klinowate wgłębienia, które widoczne są na powierzchni naczyń. Tworzy to niezwykle piękne i eleganckie połączenie. Zestaw sztućców stołowych z kolekcji Grand Cru składa się z 16 elementów - 4 noże stołowe, 4 widelce, 4 łyżki stołowe i 4 łyżeczki. Wykonany z polerowanej na wysoki połysk stali nierdzewnej 18/10. Można myć w zmywarce. 

Rosendahl jest dzisiaj jedną z najnowocześniejszych firm, zajmujących się designem w Danii. Rosendahl - to źródło praktycznych projektów, które czynią codzienne życie łatwiejszym i bardziej eleganckim. Od unikalnych designów, poprzez innowacyjne akcesoria domowe, po profesjonalne przybory kuchenne - gama produktów firmy Rosendahl jest szeroka. Dzięki ich charakterystycznej, stylistycznej spójności przedmioty Rosendahl można znaleźć już w wielu nowoczesnych domach.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...