Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Stelton
Realizacja zamówienia: do 10 dni
Stelton
Cena:
1375,00 PLN

a stelton of mine


stelton to duńska firma - producent ekskluzywnych produktów w skandynawskim stylu. Piękno i dobry smak to jedne z podstawowych cech charakterystycznych tej marki. Unikalne wzornictwo jest najlepszym świadectwem doskonałego gustu i wysokiej klasy designu na świecie. Użytkowa forma wyrobów stelton pozwala wykorzystywać je na co dzień. Duński design jest uznany od wielu lat od Japonii po USA.

 

Informacje o produkcie


Kolekcja Maya 2000 Stelton Norstaal - design Tias Eckhoff


Sztućce Maya 2000 zostały stanowią kontynuację kolekcji Maya z lat 60-tych. Punktem kulminacyjnym dla Tias Eckhoff było ożywienie swoich znakomitych projektów sprzed prawie 40 lat. Maya 2000 ma taki sam wygląd jak jej klasyczna wersja, lecz kiedy przypatrzymy się dokładnie, widać znaczące różnice. Sztućce są dłuższe i cieńsze. Komplet idealnie odnajdzie się w nowoczesnych wnętrzach. Delikatna awangarda połączona z nutą skandynawskiego designu to doskonała propozycja dla ludzie z wyrafinowanym gustem i poczuciem estetyki. Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10. Komplet dla 4 osób: 4 x łyżeczka, łyżka stołowa, widelec, nóż.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...