Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Stelton
Realizacja zamówienia: do 10 dni
Stelton
Cena:
630,00 PLN

a stelton of mine


stelton to duńska firma - producent ekskluzywnych produktów w skandynawskim stylu. Piękno i dobry smak to jedne z podstawowych cech charakterystycznych tej marki. Unikalne wzornictwo jest najlepszym świadectwem doskonałego gustu i wysokiej klasy designu na świecie. Użytkowa forma wyrobów stelton pozwala wykorzystywać je na co dzień. Duński design jest uznany od wielu lat od Japonii po USA.

 

Informacje o produkcie


Kolekcja Tiki Stelton Norstaal - designTias Eckhoff


Tiki zostały wprowadzone w 1974 roku. Od tego czasu odnoszą sukces dzięki swojej ponadczasowej formie. Ciekawy kontrast między prostokątnym kształtem i miękkim zaokrągleniu, co szczególnie widoczny jest w przypadku łyżki i widelca. Tiki to nowoczesna klasyka. Model ten został wybrany przez skandynawskie linie lotnicze jako model, który wykorzystywany jest w klasie biznes na pokładach samolotów. Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10. Komplet dla 4 osób: 4 x łyżeczka, łyżka stołowa, widelec, nóż.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...