Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: WMF
Kod producenta: 0558244291
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciagu 1 do 4 dni
WMF
Cena:
195,00 PLN

Patelnia z kolekcji DEVIL to połączenie zaawansowanej technologii i nowoczesnego wzornictwa. Obudowa naczynia wykonana została z wysokiej jakości aluminium. Patelnia wyposażona jest w nieprzywieralną powłokę - idealna do smażenia z małą ilością tłuszczu. Patelnia działa na wszystkich typach kuchenek w tym na płytach indukcyjnych. Wymiary: średnica 24 cm. Zaleca się myć ręcznie.

WMF jest światowym liderem w produkcji wyposażenia z dziedziny "Stół i kuchnia" dla gospodarstw domowych oraz firm. W filozofii firmy jest ustanawianie nowych standardów i trendów. Założone w 1853 roku przedsiębiorstwo jest ogólnoświatowym dostawcą markowych produktów, które spełniają najwyższe wymagania w zakresie designu, jakości i funkcjonalności. U podstaw sukcesu firmy leży konsekwentna polityka dotycząca produktów. Wyróżniają się one nie tylko na niemieckim, ale również na międzynarodowym rynku. WMF to marka będąca synonimem elegancji, aczkolwiek prostoty połączonej z precyzją wykonania i najwyższą jakością wykorzystanych surowców. Każdy produkt musi spełniać surowe normy jakości w procesie produkcji, co sprawia, że ostatecznie do klienta trafia wyłącznie najlepszy towar.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...