Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Kuchenprofi
Kod producenta: 2387002828
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciagu 1 do 4 dni
Kuchenprofi
Cena:
399,00 PLN


Patelnia PISA niemieckiej marki Kuchenprofi to bardzo funkcjonalne naczynie, który sprawdzi się nie tylko w domu, ale też w zastosowaniu w profesjonalnych kuchniach. Naczynie wykonane jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10. Grube dno bardzo szybko się nagrzewa, idealnie rozprowadza i kumuluje ciepło. Sprawia to, że gotowanie jest bardzo szybkie, a co za tym idzie oszczędne. Posiada pokrywkę z żaroodpornego szkła, która pozwala kontrolować proces gotowania. Przystosowane są do wykorzystywania na wszystkich typach kuchenek, w tym na płytach indukcyjnych. Patelnia może być używana w piekarniku do 220°C, pokrywka do 180°C. Można myć w zmywarce. Wymiary: średnica 28 cm, wysokość 8 cm, pojemność 3 cm. 

Założona w 1923 roku w Solingen w Niemczech marka Kuchenprofi jest dziś jednym z wiodących producentów narzędzi kuchennych. Od samego początku filozofia firmy skupiała się na produkcji niedrogich i funkcjonalnych narzędzi, które czynią kuchnię bardziej efektywną i przyjemną. Nazwa odzwierciedla siłę Kuchenprofi, jakość i funkcjonalność wymaganą przez kucharzy z całego świata. Kuchenprofi stworzone zostało dla profesjonalistów, a teraz dostępne jest dla każdego, kto ma w sobie pasje gotowania.

http://www.gaytube.com/media/73722/Sex_with_your_Boyfriend/

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...