Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Emile Henry
Kod producenta: EH347614
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciągu 1 do 4 dni
Emile Henry
Cena:
359,10 PLN
399,00 PLN
-10%

Ceramiczny talerz do pieczenia pizzy Emily Henry pozwoli przygotować doskonałą, włoską pizzę w domowym zaciszu. Kamień wykonany został ze specjalnej, ogniotrwałej ceramiki. Upieczona i zaserwowana na nim pizza pozostanie długo gorąca i chrupiąca. Można ją dodatkowo kroić na talerzu bez ryzyka jego zarysowania. Gładka powłoka ułatwia mycie zarówno ręczne, jak i w zmywarce. Wymiary: średnica 36,5 cm, wysokośc 3 cm.

Emile Henry to firma zlokalizowana w samym sercu Francji, w maleńkiej miejscowości Marcigny. Fabryka od 160 lat produkuje znaną na całym świecie ceramikę kuchenną, naczynia stołowe i akcesoria z najwyższej jakości burgundzkiej gliny. Projekty utrzymane są w klimacie paryskich bistro i rustykalnej formie. Unikalny proces produkcji w technologii Ceradon polega na wypalaniu w temperaturze 1150 stopni C. Sprawia to, że naczynia nie mają równych sobie. Są wytrzymałe na uderzenia oraz gwałtowne zmiany temperatury. Większość naczyń Emile Henry wytwarzana jest ręcznie, a każde z nich opatrzone jest inicjałami pracownika, które je tworzył. Wszystkie składniki wykorzystywane do produkcji są wyłącznie naturalne - od masy glinianej po materiały wykończeniowe. Naczynia nie zawierają kadmu ani ołowiu.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...