Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Emile Henry
Kod producenta: EH796038
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciagu 1 do 4 dni
Emile Henry
Cena:
206,10 PLN
229,00 PLN
-10%

Ceramiczna forma Emile Henry idealna jest pieczenia tarty i quiche zarówno w wersji wytrawnej jak i słodkiej. Po umieszczeniu formy w piekarniku temperatura w niej wzrasta stopniowo, powodując równomierne wypieczenie ciasta. Odporna trwałość szkliwa pozwala kroić w naczyniu bez obawy jest zarysowania lub uszkodzenia. Wykonana z ceramiki HR® jest bardzo odporna i doskonale się sprawdza w codziennym użytkowaniu. Naczynie po wyjęciu z piekarnika przez długi czas utrzymuje temperaturę posiłku. Wymiary: 24 x 34 cm, wysokość 5 cm. Wszystkie produkty Emile Henry są produkowane we Francji, z zachowaniem najwyższych standardów już od 1850 roku.

Emile Henry to firma zlokalizowana w samym sercu Francji, w maleńkiej miejscowości Marcigny. Fabryka od 160 lat produkuje znaną na całym świecie ceramikę kuchenną, naczynia stołowe i akcesoria z najwyższej jakości burgundzkiej gliny. Projekty utrzymane są w klimacie paryskich bistro i rustykalnej formie. Unikalny proces produkcji w technologii Ceradon polega na wypalaniu w temperaturze 1150 stopni C. Sprawia to, że naczynia nie mają równych sobie. Są wytrzymałe na uderzenia oraz gwałtowne zmiany temperatury. Większość naczyń Emile Henry wytwarzana jest ręcznie, a każde z nich opatrzone jest inicjałami pracownika, które je tworzył. Wszystkie składniki wykorzystywane do produkcji są wyłącznie naturalne - od masy glinianej po materiały wykończeniowe. Naczynia nie zawierają kadmu ani ołowiu.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...