Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Emile Henry
Kod producenta: EH346180
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciagu 1 do 4 dni
Emile Henry
Cena:
179,10 PLN
199,00 PLN
-10%

Ceramiczna forma Emile Henry idealna jest pieczenia ciasta, chleba lub pasztetów zarówno w wersji wytrawnej jak i słodkiej. Po umieszczeniu formy w piekarniku temperatura w niej wzrasta stopniowo, powodując równomierne wypieczenie ciasta. Dzięki ceramice HR® (High Resistance) ciepło rozprowadza się powoli i równomiernie, dzięki czemu Twój piernik, biszkopt lub ciasto oliwne doskonale rosną i można je podawać bezpośrednio z naczynia, cudownie miękkie i lekkie. Dzięki wytrzymałej glazurze wypieki można kroić i porcjować bezpośrednio w naczyniu. Małe uchwyty ułatwiają przenoszenie z piekarnika na stół. Wymiary: 30.5 z 13.5 cm, wysokość 9 cm. 

Emile Henry to firma zlokalizowana w samym sercu Francji, w maleńkiej miejscowości Marcigny. Fabryka od 160 lat produkuje znaną na całym świecie ceramikę kuchenną, naczynia stołowe i akcesoria z najwyższej jakości burgundzkiej gliny. Projekty utrzymane są w klimacie paryskich bistro i rustykalnej formie. Unikalny proces produkcji w technologii Ceradon polega na wypalaniu w temperaturze 1150 stopni C. Sprawia to, że naczynia nie mają równych sobie. Są wytrzymałe na uderzenia oraz gwałtowne zmiany temperatury. Większość naczyń Emile Henry wytwarzana jest ręcznie, a każde z nich opatrzone jest inicjałami pracownika, które je tworzył. Wszystkie składniki wykorzystywane do produkcji są wyłącznie naturalne - od masy glinianej po materiały wykończeniowe. Naczynia nie zawierają kadmu ani ołowiu.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...