Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Emile Henry
Kod producenta: EH505503
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciagu 1 do 4 dni
Emile Henry
Cena:
485,10 PLN
539,00 PLN
-10%

Ceramiczna forma to doskonała propozycja dla miłośników wypiekania pieczywa w domu. Naczynie, w którym można pozostawić chleb do wyrośnięcia, a następnie go upiec, to rezultat dwóch lat prac projektowych firmy Emile Henry. Pokrywa w kształcie kopuły sprawia, że pieczenie chleba jest równomierne oraz co ważne dla uzyskania najlepszej jakości - zatrzymuje wilgoć - nie trzeba wkładać do piekarnika szklanki wody. Pod kloszem wilgoć opada na chleb i jest całkowicie wchłonięta w trakcie pieczenia. W efekcie skórka jest złocista, chrupiąca i lekka. Upieczony chleb łatwo wyjąć z naczynia - dzięki ożebrowaniu podstawki wypiek nie przykleja się do niej. Minirowki na spodzie formy zapobiegają przywieraniu ciasta. Wymiary: 39 x 16.5 cm, wys. 14 cm, pojemność 4.5 litra. Wszystkie produkty Emile Henry są produkowane we Francji, z zachowaniem najwyższych standardów już od 1850 roku.

Emile Henry to firma zlokalizowana w samym sercu Francji, w maleńkiej miejscowości Marcigny. Fabryka od 160 lat produkuje znaną na całym świecie ceramikę kuchenną, naczynia stołowe i akcesoria z najwyższej jakości burgundzkiej gliny. Projekty utrzymane są w klimacie paryskich bistro i rustykalnej formie. Unikalny proces produkcji w technologii Ceradon polega na wypalaniu w temperaturze 1150 stopni C. Sprawia to, że naczynia nie mają równych sobie. Są wytrzymałe na uderzenia oraz gwałtowne zmiany temperatury. Większość naczyń Emile Henry wytwarzana jest ręcznie, a każde z nich opatrzone jest inicjałami pracownika, które je tworzył. Wszystkie składniki wykorzystywane do produkcji są wyłącznie naturalne - od masy glinianej po materiały wykończeniowe. Naczynia nie zawierają kadmu ani ołowiu.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...