Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Rosendahl
Kod producenta: 25602
Realizacja zamówienia: Wysłany w Ciągu 1 do 4 dni
Rosendahl
Cena:
177,00 PLN

Rosendahl Grand Cru to flagowa kolekcja ekskluzywnej zastawy stołowej duńskiej marki. Urzekające piękno i prostota to element rozpoznawczy każdego z elementów. Wysokiej jakości materiały prezentują się nie tylko elegancko, ale również stylowo. Charakterystycznym znakiem serii są klinowate wgłębienia. Półmisek do zapiekania wykonana została z wysokiej jakości, żaroodpornego szkła. Można go bezpiecznie używać do przygotowania potraw w piekarniku w temperaturze do 260 stopni C.  Wymiary: 24 x 24 cm, wysokość 6.3 cm. Można myć w zmywarce.

Rosendahl jest dzisiaj jedną z najnowocześniejszych firm, zajmujących się designem w Danii, którą założył w 1984 roku Erik Rosendahl. Marka to źródło praktycznych projektów, które czynią codzienne życie łatwiejszym i bardziej eleganckim. Od unikalnych designów, poprzez innowacyjne akcesoria domowe, po profesjonalne przybory kuchenne - gama produktów firmy Rosendahl jest szeroka. Dzięki ich charakterystycznej, stylistycznej spójności przedmioty Rosendahl można znaleźć już w wielu nowoczesnych domach.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...