Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: WMF
Kod producenta: 0634456030
Realizacja zamówienia: Wysłany w Ciągu 1 do 4 dni
WMF
Cena:
729,00 PLN

Pojemnik na pieczywo z linii Gourmet niemieckiej marki WMF został wykonany z wysokiej jakości tworzywa oraz drewna bambusowego. Praktyczne zamknięcie jest bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu. Pojemnik wyposażony jest w deskę do krojenia z drewna bambusowego, która jest idealnie skomponowana jako jego górna część. Wymiary: średnica 32 cm, wysokość 19 cm. Wykonanie: tworzywo sztuczne, drewno bambusowe.

WMF jest światowym liderem w produkcji wyposażenia z dziedziny "Stół i kuchnia" dla gospodarstw domowych oraz firm. W filozofii firmy jest ustanawianie nowych standardów i trendów. Założone w 1853 roku przedsiębiorstwo jest ogólnoświatowym dostawcą markowych produktów, które spełniają najwyższe wymagania w zakresie designu, jakości i funkcjonalności. U podstaw sukcesu firmy leży konsekwentna polityka dotycząca produktów. Wyróżniają się one nie tylko na niemieckim, ale również na międzynarodowym rynku. WMF to marka będąca synonimem elegancji, aczkolwiek prostoty połączonej z precyzją wykonania i najwyższą jakością wykorzystanych surowców. Każdy produkt musi spełniać surowe normy jakości w procesie produkcji, co sprawia, że ostatecznie do klienta trafia wyłącznie najlepszy towar.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...