Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Blomus
Kod producenta: 63871
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciągu 1 do 4 dni
Blomus
Cena:
199,00 PLN

Kosz na pieczywo Blomus Delera to przykład typowego dla niemieckiej marki minimalistycznego designu. Konstrukcja wykonana z chromowanej stali została wyposażona w bawełniany wkład. Całość stanowi solidne oparcie dla przechowywanego w nim pieczywa. Różne wersje kolorystyczne wkładów pozwalają na dopasowanie najlepszej wersji do każdego wnętrza. Materiał można swobodnie wyjąć oraz wyprać. Wykonanie: stal chromowana, bawełna. Wymiary: 20 x 20 cm, wysokość 9.5 cm.

Blomus to niemiecka marka produktów wyposażenia wnętrz projektowanych przez sks designe. Jest ona dziś znana w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Kolekcja Blomus jest świadectwem wysokiej pozycji bauhausowskich trendów. Tworzenie według zasady "forms follow function" jest nurtem przewodnim niemieckich projektantów. Blomus to przede wszystkim proste, geometryczne figury, brak zdobień i ornamentów. Dekoracyjność produktów to niewątpliwa zasługa kontrastu pomiędzy technologicznie okiełznanym metalem, a zamiłowaniem do prostoty formy z jednoczesnym podkreśleniem ich praktyczności. W przypadku Blomusa istnieje dostrzegalna harmonia pomiędzy formą, a funkcją, która nie kojarzy się jednak ze stylistycznym chłodem. Hasło „Living Function” wyznacza cel, określając tym samym wymagania wobec designerskich rozwiązań, które odznaczają się nie tylko ciekawą formą, ale też profesjonalnym wykonaniem i wykończeniem.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...