Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Lekue
Kod producenta: 0250400B01C002
Realizacja zamówienia: Zapytaj Obsługę o Czas Dostawy!
Lekue
Cena:
149,00 PLN

Lekue ICE BOX to wyjątkowy pojemnik dzięki któremu już nigdy nie zabraknie kostek lodu. Został on skonstruowany tak, że pozwala tworzyć i przechowywać kostki lodu. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego ABS, odpornego na niskie temperatury do -40 st. C - posiada właściwości izolacyjne. Forma pełniąca jednocześnie funkcję pokrywy wykonana jest z nieprzywieralnego silikonu platinum. Produkt można myć w zmywarce. Pomieści aż 132 kostki lodu. Wymiary: pojemnik - 22,5 x 12,5 cm, wys. 9 cm, forma 22,5 x 12,5 cm, wys. 2,5 cm. Wykonanie: silikon platinum, tworzywo. Projekt: DesignWright.

Lekue jest dziś światowym liderem w projektowaniu i produkcji akcesoriów kuchennych z silikonu, który jako pierwszy na świecie opatentował i wprowadził na rynek najdoskonalszą do dziś formę silikonu - platinum. Wytrzymuje on bardzo duży zakres temperatur od –60 do +280 stopni, co pozwala na bardzo szerokie zastosowanie produktów wykonanych z tego materiału. W produktach Lekue można piec, gotować na parze, chłodzić, mrozić, a wszystko z zachowaniem wartości odżywczych przygotowywanych posiłków i trwałości samych naczyń. Lekue sukces swoich produktów zawdzięcza nie tylko samemu materiałowi, ale również nowoczesnemu, funkcjonalnemu, przyciągającemu wzrok wzornictwu i żywej, radosnej kolorystyce.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...