Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Nuance Denmark
Kod producenta: 461880
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciągu 1 do 4 dni
Nuance Denmark
Cena:
149,00 PLN

Komplet czterech podstawek pod szklanki firmy Nuance wykonanych ze stali nierdzewnej 18/8. Wzór nawiązuje do pozostałych poroduktów z serii barowej, a w szczególności do mieszadełek i szpikulców na oliwki. Wytłoczone kształty pięknie się prezentują. Nuance zastosował bardzo pomysłowe rozwiązanie, w żłobieniach zbiera się skraplająca ze szklanek woda. Wygienty rant podkreśla ich charakter i ułatwia podnoszenie. Komplet 4 podkładek. Wymiary: szerokość 12 cm.

Nuance to duńska marka, która stawia nacisk na estetyczne, eleganckie i praktyczne rozwiązania dla domu. Firma została założona w 1983 roku pod nazwą Pej, którą później zmieniono na Nuance. Produkty marki są autorstwa doskonałych duńskich projektantów, których główną filozofią jest podążanie za zmieniającym się światem. Piękne i solidnie wykonane przedmioty do gotowania, dekoracji czy rozrywki stworzone zostały z typowym, skandynawskim smakiem. Jakość idzie tu w parze z doskonałym stylem, który niewątpliwie podkreśli urok każdego wnętrza.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...