Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Rosendahl
Kod producenta: 25046
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciągu 24 godzin
Rosendahl
Cena:
239,00 PLN

Nalewak do dekantacji wina zaprojektował dla duńskiej marki Rosendahl - Tom Nybore. Pozwoli on wzbogacić smak wina już w trakcie nalewania do kieliszka. Jego przemyślana konstrukcja sprawia, że wino jest optymalnie napowietrzane, co uwydatnia jego smak i aromat. Wykonanie: tworzywo sztuczne, stal nierdzewna. Wymiary: długość 24 cm, szerokość 2.4 cm. Wykonanie: nylon, stal nierdzewna.

Rosendahl jest dzisiaj jedną z najnowocześniejszych firm, zajmujących się designem w Danii. Rosendahl - to źródło praktycznych projektów, które czynią codzienne życie łatwiejszym i bardziej eleganckim. Od unikalnych designów, poprzez innowacyjne akcesoria domowe, po profesjonalne przybory kuchenne - gama produktów firmy Rosendahl jest szeroka. Dzięki ich charakterystycznej, stylistycznej spójności przedmioty Rosendahl można znaleźć już w wielu nowoczesnych domach.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...