Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Stelton
Kod producenta: X-102
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciagu 1 do 4 dni
Stelton
Cena:
131,00 PLN

stelton to duńska firma - producent ekskluzywnych produktów w skandynawskim stylu. Piękno i dobry smak to jedne z podstawowych cech charakterystycznych tej marki. Unikalne wzornictwo jest najlepszym świadectwem doskonałego gustu i wysokiej klasy designu na świecie. Użytkowa forma wyrobów stelton pozwala wykorzystywać je na co dzień. Duński design jest uznany od wielu lat od Japonii po USA.

 

Designed by Martin Sonne

Kolekcja Sommelier to odpowiedź duńskiej marki Stelton na rosnące z roku na rok zainteresowanie winem. Zaprojektowana przez Martina Sonne kolekcja to przykład klasycznego minimalizmu i prostej formy. Eleganckie zestawienie czarnego tworzywa ze stalą nierdzewną. Kulisty nalewak do wina z rantem chroniącym przed kapaniem. Wysokość 4,8 cm, średnica 4,3 cm. Numer katalogowy: x-101.

Polecamy

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...