Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Blomus
Kod producenta: 64276
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciagu 1 do 4 dni
Blomus
Cena:
299,00 PLN


Korkociąg automatyczny LEVER MAN PRO marki Blomus to praktyczne i wygodne narzędzie do otwierania butelki wina. Z jego pomocą łatwo i bez większego wysiłku otworzysz każdą butelkę przy użyciu kilku ruchów dłoni. Wykonany został z chromowanego cynku oraz czarnego tworzywa, daje mu stylowego i eleganckiego charakteru. W zestawie znajduje się dodatkowo obcinarka do folii oraz zapasowa spirala. Wykonanie: stop cynku, tworzywo. Wymiary: 16 x 12  x 2.5 cm. 

Blomus to niemiecka marka produktów z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10 wytwarzanych przez firmę sks designe. Marka znana i rozpoznawalna jest w kilkudziesięciu krajach na świecie.Projekty niemieckiej firmy Blomus świadczą o wysokiej pozycji bauhausowskich tendencji w niemieckim designie. Okazuje się, że potrzeba tworzenia według zasady „forms follow function” jest tutaj jak najbardziej odpowiednia. Projektanci Blomusa preferują proste figury geometryczne, unikają też ornamentów i zdobień. Dekoracyjność produktów to niewątpliwa zasługa kontrastu pomiędzy technologicznie okiełznanym metalem, a zamiłowaniem do prostoty formy z jednoczesnym podkreśleniem ich praktyczności. W przypadku Blomusa istnieje dostrzegalna harmonia pomiędzy formą, a funkcją, która nie kojarzy się jednak ze stylistycznym chłodem. Hasło „Living Function” wyznacza cel, określając tym samym wymagania wobec designerskich rozwiązań, które odznaczają się nie tylko ciekawą formą, ale też profesjonalnym wykonaniem i wykończeniem.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...