Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Emile Henry
Kod producenta: EH340215
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciagu 1 do 4 dni
Emile Henry
Cena:
199,00 PLN

Dozownik do oliwy lub octu Emile Henry będzie pasował zarówno do klasycznej jak i tradycyjnej kuchni. Ceramika z której wykonano dozownik chroni zawartość przed szkodliwym działaniem światła, które powoduje utratę właściwości oliwy. Specjalny korek umożliwia precyzyjne dozowanie oliwy lub octu, chroniąc jednocześnie zawartość przed wyciekaniem i rozlewaniem oraz brudem. Wymiary: średnica 7,5 cm, wysokośc 17,5 cm, pojemność 0,45 l.


Emile Henry to firma zlokalizowana w samym sercu Francji, w maleńkiej miejscowości Marcigny. Fabryka od 160 lat produkuje znaną na całym świecie ceramikę kuchenną, naczynia stołowe i akcesoria z najwyższej jakości burgundzkiej gliny. Projekty utrzymane są w klimacie paryskich bistro i rustykalnej formie. Unikalny proces produkcji w technologii Ceradon polega na wypalaniu w temperaturze 1150 stopni C. Sprawia to, że naczynia nie mają równych sobie. Są wytrzymałe na uderzenia oraz gwałtowne zmiany temperatury. Większość naczyń Emile Henry wytwarzana jest ręcznie, a każde z nich opatrzone jest inicjałami pracownika, które je tworzył. Wszystkie składniki wykorzystywane do produkcji są wyłącznie naturalne - od masy glinianej po materiały wykończeniowe. Naczynia nie zawierają kadmu ani ołowiu.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...