Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Emile Henry
Kod producenta: EH110201
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciagu 1 do 4
Emile Henry
Cena:
179,00 PLN

Pełen wdzięku o rustykalnej formie pojemnik na sól. Szeroki otwór umożliwia szybkie i łatwe dodawanie soli do potraw. To praktyczne naczynie nie wymaga zamknięcia, ponieważ jego nieszkliwione wnętrze pochłania nadmiar wilgoci. Dzięki temu sól pozostaje zawsze sucha, sypka i gotowa do użycia. Niewielkie rozmiary pozwalają na umieszczenie go w zasięgu ręki. Wymiary: średnica 10 cm, wysokość 13,5 cm, pojemnośc 0,35 l.

Emile Henry to firma zlokalizowana w samym sercu Francji, w maleńkiej miejscowości Marcigny. Fabryka od 160 lat produkuje znaną na całym świecie ceramikę kuchenną, naczynia stołowe i akcesoria z najwyższej jakości burgundzkiej gliny. Projekty utrzymane są w klimacie paryskich bistro i rustykalnej formie. Unikalny proces produkcji w technologii Ceradon polega na wypalaniu w temperaturze 1150 stopni C. Sprawia to, że naczynia nie mają równych sobie. Są wytrzymałe na uderzenia oraz gwałtowne zmiany temperatury. Większość naczyń Emile Henry wytwarzana jest ręcznie, a każde z nich opatrzone jest inicjałami pracownika, które je tworzył. Wszystkie składniki wykorzystywane do produkcji są wyłącznie naturalne - od masy glinianej po materiały wykończeniowe. Naczynia nie zawierają kadmu ani ołowiu.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...