Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: WMF
Kod producenta: 0661586040
Realizacja zamówienia: Wysłany w Ciągu 1 do 4 dni
WMF
Cena:
209,00 PLN

Zestaw 4 słoiczków do przypraw z kolekcji Depot od WMF to bardzo funkcjonalne rozwiązanie do przechowywania i serwowania przypraw sypkich. Każdy pojemnik wykonany został ze szkła oraz polerowanej stali nierdzewnej 18/10 Cromargan i tworzywa. Pojemniczki mają różne pokrywki w tym oczka, sitko, pokrywka z otworem, pokrywka zamknięta – możliwość dopasowania do różnych przypraw. Wymiary: wysokość 9.5 cm, średnica 5.5 cm. Można myć w zmywarce. Wyprodukowano w Niemczech.

WMF jest światowym liderem w produkcji wyposażenia z dziedziny "Stół i kuchnia" dla gospodarstw domowych oraz firm. W filozofii firmy jest ustanawianie nowych standardów i trendów. Założone w 1853 roku przedsiębiorstwo jest ogólnoświatowym dostawcą markowych produktów, które spełniają najwyższe wymagania w zakresie designu, jakości i funkcjonalności. U podstaw sukcesu firmy leży konsekwentna polityka dotycząca produktów. Wyróżniają się one nie tylko na niemieckim, ale również na międzynarodowym rynku. WMF to marka będąca synonimem elegancji, aczkolwiek prostoty połączonej z precyzją wykonania i najwyższą jakością wykorzystanych surowców. Każdy produkt musi spełniać surowe normy jakości w procesie produkcji, co sprawia, że ostatecznie do klienta trafia wyłącznie najlepszy towar.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...